Sıkça Sorulan Sorular – Lewis® Ayak Bakımı

Lewis Ayak Bakımı ve hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Evet, Lewis® Ayak Bakımı’nda yapılan ilk değerlendirme randevunuz ücretsizdir. Muayene işleminde mevcut ayak sorununuzla ilgili süreçler planlanır ve ücretlendirmeler hakkında detaylı bilgiler paylaşılır. Ücretli işlemler onayınızla uygulanır.

Evet, olası mağduriyetleri önlemek ve yoğunluk durumlarında size zaman ayırmak adına randevu almanız gerekmektedir. Randevu durumunu 0(216)390-3312 numaralı hattımızı arayarak sorgulayabilirsiniz. Çoğu zaman gün içinde bile randevu oluşturabilirsiniz.

Randevu işlemlerinizi 0(216)390-9912 numaralı hattımızı arayarak ya da internet sitemizin “Randevu Al” sayfasındaki formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Randevu formuyla gönderilen bilgilerde asıl randevu kaydının tarafınıza geri dönüş sağlanarak yapıldığını lütfen unutmayın.

Lewis® Ayak Bakımı bünyesinde sunulan tüm uygulamalar ağrısızdır. İşlem esnasında ya da sonrasında ağrı şikayeti oluşmamaktadır. Sadece hali hazırda ayak sorunu (tırnak batması, tırnak mantarı, nasır vb) şikayeti olan durumlarda yapılan işlemlerin kısa süreli hassasiyet ve ağrı durumu yaratması muhtemeldir.

Sadece işletmemize ulaşım sağlamakta sorun yaşayabilen, yaşlı ya da engeli bulunan bireylere özel olarak sunduğumuz evde bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Evde bakım işlemlerinin ücretlendirmeleri merkezdeki uygulamalardan farklılık gösterebilir. Evde bakım hizmeti (mobil hizmet) ile ilgili detaylar için 0(216)390-9912 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Ön değerlendirmenin yapıldığı muayene aşamasında mevcut sorunlarıyla ilgili bir işlem planı podolog kontrolünde oluşturulur. Bu plan ayaktaki soruna yönelik en etkili olacak şekilde hazırlanır. Eğer hali hazırda “hastalık” boyutunda bir ayak sorunu varsa kimi bakım işlemleri (tırnak kesimi, medikal ayak bakımı gibi) uygulanamamaktadır. Söz konusu sorunların temel işlemi podoloğun planladığı şekildedir. Mümkün olmayan bir işlemi talep edemez ve uygulatamazsınız.

Evet, sabit numaramız olan 0(216)390-9912 hattımızın aynı zamanda bir Whatsapp profili bulunmaktadır. Bu profil üzerinden randevu oluşturabilir, ayak sorunlarınızla ilgili destek alabilirsiniz.

Herkese açık olarak yayınlanan mevcut fiyat listesi aynı zamanda bulunduğu dönemde uygulanan özel indirimleri de içeriğinde belirtmektedir. Listenin belli zamanlarda güncellenme ihtimaline karşılık takibinin yapılması müşteriler tarafından faydalıdır. Ekstra olarak indirimler ile ilgili detaylar bilgi ve danışmanlık aşamasında sizinle paylaşılır.

Başka Bir

Sorunuz Mu Var?

Merak ettiğiniz diğer sorularınızı yandaki form aracılığıyla ya da 0(216)390-9912 numaralı hattımızla görüşerek iletebilirsiniz.

 • Sorularınız genel ya da ayak sağlığı ile ilgili olabilir.
 • Tüm sorularınız podologlarımız tarafından cevaplanır.
 • Sorularınızın yanıtlanması 12 saati bulabilir.
 • Her defasında sadece tek bir soru iletmeye özen gösterin.

Sorunuzu buradaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

  e-Bülten'e

  Abone Olun!

  Podologlarımızın kaleme aldığı içeriklerimizden haberdar olun.

  Lewis® Ayak Bakımı

  Copyright ©2022 Lewis® Ayak Bakımı. Tüm hakları saklıdır.
  Bir podolog tarafından ❤️ ile yapıldı.

  Gizlilik ve Telif Hakları