Skip to content Skip to footer

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası Lewis Ayak Bakımı’nın (0216-390-9912, Batı Mahallesi, İsmet Paşa Caddesi No:49 34890 Pendik/İstanbul) internet sitesi kullanımı esas almaktadır. Politika içeriğinde işletme tanımı “Lewis” şeklinde kısaltılmıştır.

Site ile etkileşimde bulunan herkes “kullanıcı” ya da “kullanıcılar” şeklinde tanımlandırılmıştır.

Toplanan bilgiler

Lewis, internet sitesi üzerindeki birtakım kullanıcı bilgilerini analiz ve raporlama işlemleri amacıyla toplar. Toplanan bilgiler şunlardır:

 • Ad ve soyad: Etkileşim kuran kullanıcının formlarla iletilen adı ve soyadı. Randevu kayıtları ve iletişim hatlarında kullanılmak üzere toplanır.
 • E-posta adresi: Etkileşim kuran kullanıcının formlarla iletilen e-posta adresi. Randevu kayıtları ve iletişim hatlarında kullanılmak üzere toplanır.
 • Telefon numarası: Etkileşim kuran kullanıcının formlarla iletilen telefon numarası. Randevu kayıtları ve iletişim hatlarında kullanılmak üzere toplanır.
 • IP adresi: Çeşitli analiz ve raporlama işlemleri için site erişiminin bütününde toplanır.
 • Diğer: Sitede yer alan “Bizimle Çalışın” ya da “Randevu Talep Edin” formları üzerinde yer alan aşağıdaki veriler 5 yıl süre ile geçici olarak toplanır.
  — Ayak Sorununuz (randevu talep edin formu)
  — Ayak Sorunu Görseliniz (randevu talep edin formu)
  — Açıklamanız (randevu talep edin formu)
  — Üniversiteniz (bizimle çalışın formu)
  — Mezuniyet Yılınız (bizimle çalışın formu)
  — CV’niz (bizimle çalışın formu)
  — Başvuru Açıklamanız (bizimle çalışın formu)

Bilgilerin korunması

Lewis, topladığı verileri aksi talep edilmediği müddetçe 10 yıl süre ile saklar ve korur. Söz konusu bilgileri “Bilgilerin paylaşımı” başlığı altında yer alan kanallar dışında paylaşmaz, yayınlamaz.

Lewis, verilerini korumak için toplanan bilgilere erişimi olmayan güvenlik eklentileri kullanır. Güvenlik eklentilerinin herhangi bir neden dolayı içeriğine doğrudan ulaşamadığı verileri sızdırması, kötü amaçlı yazılımların eline geçmesi gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılar veri güvenliği konusunda internet sitesi kanallarında güvenmediklerinde 0(216)390-9912 numaralı hattı arayarak sözlü bildiride bulunabilir.

Bilgilerin kaldırılması

Lewis, topladığı bilgileri kullanıcı onayına sunmadan belirttiği şekilde işleyebilir. Kullanıcılar toplanan verileri üzerinde kaldırma hakkı talep edebilir. Kaldırma talebi iletisim@lewisayal.com e-posta adresine verilerinin kaldırılmasını istenen kullanıcının sisteme kayıtlı adı, soyadı ve e-posta adresi ile birlikte başvuru şeklinde yapılarak hangi verilerinin kaldırılması istendiğinin belirtilmesiyle gerçekleştirilir. Lewis, kaldırma sürecini en fazla 48 saatte tamamlar.

Verilerin kaldırılması işlemi kullanıcıya ait tüm bilgilerin veritabanı ve diğer tüm kayıt kanallarından silinmesini kapsar. Kullanıcılar veri toplama kanallarını tekrar kullandıklarında aynı verilerini sisteme tekrar ekletebilir.

Lewis, kaldırma talebi iletilmeyen verilerini “Bilgilerin korunması” başlığı altındaki koşullara göre saklar ya da siler.

Bilgilerin paylaşımı

Lewis, topladığı bilgiler arasında aşağıda listelenenleri üçüncü taraf hizmet alanında kullanılmak üzere paylaşır.

Telif Hakları

Bu telif hakları yazısı Lewis Ayak Bakımı’nın (0216-390-9912, Batı Mahallesi, İsmet Paşa Caddesi No:49 34890 Pendik/İstanbul) internet sitesi kullanımı esas almaktadır. Politika içeriğinde işletme tanımı “Lewis” şeklinde kısaltılmıştır.

Site ile etkileşimde bulunan herkes “kullanıcı” ya da “kullanıcılar” şeklinde tanımlandırılmıştır.

Sitedeki içerikler

Lewis’in internet sitesi (www.lewisayak.com) içerisinde yer alan her türlü metin, görsel, video, şablon ve diğer içerikler üzerindeki hakları saklıdır.

İçeriklerin paylaşımı

Lewis’in internet sitesinde yer alan tüm içeriklerin aksi belirtilmedikçe izinsiz ya da kaynak belirtilmeden kopyalanması, paylaşılması ya da üzerinde oynanması yasaktır. Kaynak gösterimi tercih edilen durumlarda aşağıdaki şablon kullanılmalıdır.

Kaynak: <a href="https://www.lewisayak.com">Lewis Ayak Bakımı</a>

Hakların kabulü

Lewis’in internet sitesi ile etkileşimde olan tüm kullanıcılar telif hakları yazısında listelenen tüm bilgileri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Hakların ihlali

Lewis, internet sitesindeki telif maddelerinin ihlali söz konusunda olduğunda uyarı yapmaksızın yasal süreç başlatma hakkına sahiptir.

Son güncelleme: 14.12.2021
İletişim: iletisim@lewisayak.com