Skip to content Skip to footer
sss min Sıkça Sorulan Sorular

Lewis Ayak Bakımı’yla etkileşimde bulunarak danışanlar tarafından merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizin için derledik. Hizmetlerimiz ve ayak sağlığınızı konu alan sorularınızı “Soru Gönder” formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Daha Önce Sorulanlar

Lewis’e randevu alabilmeniz için birden fazla yol izleyebilirsiniz.

  • Telefon numarası ile0 (216) 390 99 12 numaralı hattımızı arayarak randevu talebini iletebilirsiniz.
  • Randevu talep formu ile — Randevu talep formumuzu eksiksiz doldurarak tarafınıza randevu isteğinizle ilgili geri dönüş yapmamızı sağlayabilrsiniz. Randevu formumuza ulaşmak için tıklayın.
  • WhatsApp hattımız ile — Randevu talebinizi WhatsApp hattımız üzerinden iletebilirsiniz.
  • E-posta ile — Randevu talebinizi randevu@lewisayak.com adresimize bildirerek iletebilirsiniz.
  • Ziyaret ederek — Merkezimizi ziyaret ederek randevu müsaitliği çerçevesinde talebinizi iletebilirsiniz. Uygunluk durumunda randevunuz aynı gün ya da saate de yazılabilir. Yol tarifi almak için buraya tıklayın.

Evet, Lewis Ayak Bakımı bünyesinde görevli tüm personellerimiz üniversite bünyesinde eğitim almış nitelik ve deneyimli podologlardır. Bkz: Podolog kimdir?

Lewis bünyesinde görevli doktorlarımız bulunmuyor. Bunun sebebi tıbbi tedavi niteliği taşıyan işlemler uygulamıyor olmamız. Yine de doktor desteğine ihtiyaç duyduğumuz her durumda gerekli yönlendirmeleri işlem öncesinde sağlıyoruz.

Soru Gönder

Tüm sorularınız sadece alanında deneyimli podologlarımız tarafından yanıtlanır.