Skip to content Skip to footer
sss 1 min Sıkça Sorulan Sorular

Lewis Ayak Bakımı’yla etkileşimde bulunarak danışanlar tarafından merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizin için derledik. Hizmetlerimiz ve ayak sağlığınızı konu alan sorularınızı “Soru Gönder” formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Daha Önce Sorulanlar

Lewis’e randevu alabilmeniz için birden fazla yol izleyebilirsiniz.

  • Telefon numarası ile0 (216) 390 99 12 numaralı hattımızı arayarak randevu talebini iletebilirsiniz.
  • Randevu talep formu ile — Randevu talep formumuzu eksiksiz doldurarak tarafınıza randevu isteğinizle ilgili geri dönüş yapmamızı sağlayabilrsiniz. Randevu formumuza ulaşmak için tıklayın.
  • WhatsApp hattımız ile — Randevu talebinizi WhatsApp hattımız üzerinden iletebilirsiniz.
  • E-posta ile — Randevu talebinizi randevu@lewisayak.com adresimize bildirerek iletebilirsiniz.
  • Ziyaret ederek — Merkezimizi ziyaret ederek randevu müsaitliği çerçevesinde talebinizi iletebilirsiniz. Uygunluk durumunda randevunuz aynı gün ya da saate de yazılabilir. Yol tarifi almak için buraya tıklayın.

Evet, Lewis Ayak Bakımı bünyesinde görevli tüm personelimiz üniversite bünyesinde eğitim almış, nitelikli ve deneyimli podologlardır. Bkz: Podolog kimdir?

Lewis bünyesinde görevli doktorlarımız bulunmuyor. Bunun sebebi tıbbi tedavi niteliği taşıyan işlemler uygulamıyor olmamız. Yine de doktor desteğine ihtiyaç duyduğumuz her durumda gerekli yönlendirmeleri işlem öncesinde sağlıyoruz.

Ayak sorunlarınızla ilgili bilgi ve danışmanlık seanslarımızın tamamı ücretsizdir. Bu seanslarda podolog kontrolünde ayağınızın problemi tespit ediyor ve gerekli işlem planını tarafınıza ücret bilgileriyle birlikte paylaşıyoruz. Ücretli hiçbir işlemi öncesinde onayınızı alınmadan uygulamıyoruz.

Lewis® bünyesinde hastane ve doktor müdahalesi gerektiren hiçbir işlem uygulanmaz. Bu tarz girişimlere ihtiyaç duyan tablolar podolog kontrolünde ilgili hekime ya da birime yönlendirilir. Tırnak çekimi de sunmadığımız işlemlerden biridir.

Evet. Lewis® kalitesindeki işlemlerimizi ulaşımı güç olan bireylere özel olarak ev koşullarında da sunuyoruz. Mobil hizmet adıyla nitelendirdiğimiz bu uygulamayla ilgili detayları 0 (216) 390 99 12 numaralı WhatsApp hattımıza yazarak öğrenebilirsiniz.

Lewis® bünyesinde sunulan hiçbir uygulama ağrı oluşturmaz. Aksine çoğu işlem mevcut ağrıyı ortadan kaldırmada oldukça etkilidir. Sadece gecikilmiş ve ileri bir hal almış tabloların ilk işlemlerinde sadece işlem esnasına ait geçici ve kısa süreli ağrılar oluşabilir. İleri tabloların dahi ağrı serüvenleri kısa sürede ortadan kalkabilmektedir.

Lewis® bünyesinde sunulan hiçbir uygulamada tedavi niteliği taşıyan ilaç veya benzeri ürün takviyeleri bulunmaz. Hastalıklı bir durum söz konusu olduğunda bu tür destekler doktor kontrolünde alınır. Sadece ilaç statüsü taşımayan, bazı bitkisel destekler podolog kontrolüyle önerilebilir. Özetle Lewis, tedavi boyutunda doktor kontrollü sürecinize ek olarak size konforu çabucak kazandırmak amacıyla sadece bakım işlemleri sunabilir.

Hayır. Lewis® ve diğer tüm ayak bakım işletmeleri statü bazında sağlık merkezi (hastane, klinik, tıp merkezi, özel muayenehane vs) niteliği taşımadığından ötürü rapor yetkisine sahip değildir. 

Lewis®’te alışılmış ve çoğu zaman zararı görülen pedikür yaklaşımlarının hiçbiri sunulmaz. Aksine bu uygulamalardan farklı olarak daha uzun etkili, modern ve güvenilir tekniklere yer verilmektedir. Medikal Ayak Bakımı olarak nitelendirdiğimiz işlem pedikürü tarihe gömen, podolog kontrolünde sağlanan bir girişimdir.

Hayır. Yara bakımı özellikle hastane koşullarında ve doktor kontrolünde uygulandığından Lewis® bünyesinde buna yönelik hizmet sunulmamaktadır. Pansuman da dahil olmak üzere yara süreçlerinin tamamını doktor planıyla ilerletmek en doğrusudur.

Soru Gönder

Tüm sorularınız sadece alanında deneyimli podologlarımız tarafından yanıtlanır.

    Bu formu kullanarak verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.