Skip to content Skip to footer

Lewis®’e nasıl randevu alınır?

randevu al

Lewis® Ayak Bakımı 7 yıllık tecrübesi ile ülkemizde henüz çok yeni olan Podoloji uygulamalarının (Podolojik Yaklaşımlar) hizmet sektöründe yer edinmesini hedefliyor.

Ayak sorunlarınız hakkında tereddütsüz bilgi edinin diye danışmanlık randevunuz ücretsizdir!

Lewis®

Nasıl randevu alınır?

Lewis® Ayak Bakımı’nda randevu oluşturmanız için belirli alternatifler bulunmaktadır. Bunları listeleyecek olursak:

  • Telefon ile randevu talebi
    Randevu kaydınızı en hızlı ve rahat oluşturmanın yoludur. 0(216)390-9912 numaralı hattımızı arayarak size uygun gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz.
  • Randevu formu ile randevu talebi
    Eğer mesai saatleri dışında iletişim kurmaya çalışıyorsanız en ideal seçenek randevu formudur. İnternet sitemiz “Randevu Al” sayfasında mesai saati içerisinde ya da dışında randevu talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra 12 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.
  • Ziyaret ederek randevu talebi
    Çoğu zaman işletmeyi ziyaret ettiğinizde müsaitlik durumuna göre anlık randevu oluşturabilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse ileri tarihli bir randevu kaydı da açtırabilirsiniz. Yol tarifi al.

Diğer randevu alternatifleri

Randevu taleplerinizi iletmenin başka yolları da mevcuttur. Örneğin Whatsapp, Messenger ya da sosyal ağ hesaplarımız üzerinden iletişime geçmeniz halinde randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bu platformlar öncelikli randevu kaydı tercihimiz olmadığı için cevap almanız zaman alabilir. Dolayısıyla randevu taleplerinizi telefon ya da randevu formu aracılığıyla iletmenizi öneririz.

Randevu ve diğer tüm sorularınız için: iletisim@lewisayak.com

Bir yorum yap