Skip to content Skip to footer

Seramik Atölyesi yılbaşı çekilişimiz sonuçlandı!

Seramik Atölyesi

Yeni yıla yakın bir zamanda yayına aldığımız yılbaşı çekilişimiz sonuçlandı. 2 kişiye eşsiz bir deneyim sunacak çekilişimizin ödülü ise Seramik Atölyesi etkinliğiydi.

Seramik Atölyesi Hakkında

Seramik Atölyesi, Martı Atölye bünyesinde sürekli olarak düzenlenen ve ilgi gören etkinliklerin başında geliyor. Lewis® Ayak Bakımı olarak danışanlarımızın kendi el emekleriyle ortaya koyabileceği farklı deneyimleri tatmasını istedik. Üstelik hiçbir deneyiminiz olmasa bile alanında nitelikli eğitmenler eşliğinde kendi eserinizi üretmek hiç de zor değil.

Atölyenin gün ve saatleri kazananlara ayrıca bildirilecek ve etkinlik Tuzla, İstanbul bölgesinde düzenleniyor. Ayrıca kazananların yanı sıra atölyeye yakınlar/tanıdıklar ücretli şekilde eşlik edebilirler.

Seramik Atölyesi ve diğer workshoplarla ilgili tüm içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Kazananlar

Çekiliş sonuçları Simpliers üzerinden sağlandı ve kazananlar şöyle:

  • Asıl Talihli — @gizemdolmaci
    Yedek — @ckozlemm
  • Asıl Talihli — @psikologdilarademiroz
    Yedek — @ozkanhhande

Kazanan talihliler haklarını kullanmak üzere 3 iş günü içerisinde @lewisayak Instagram hesabımız üzerinden bize ulaşabilirler. Bu sürenin aşımında yedek talihlilerin devreye girdiğini hatırlatalım. Çekiliş süreciyle ilgili görüşleriniz için buradaki sayfamıza da ulaşabilirsiniz.

Kazananları tebrik eder, atölyede keyifli zamanlar dileriz.

#işbirliği

Bir yorum yap