Skip to content Skip to footer

Lewis®’te bakım işlemlerinizin birini ücretsiz yaptırabilirsiniz

Bakım işlemlerinde paket avantajı

Lewis® Ayak Bakımı bünyesinde çeşitli ayak sorunlarınıza yönelik en etkili bakımlar tarafınıza sunulmaktadır. Ülkemizde 2014 yılı itibariyle kazandırılan Podolojik Yaklaşımlar çerçevesinde ayak sorunlarının kısa sürede konforlu hale gelmesi, ağrılı ve inatçı birçok ayak probleminin acısız ve ameliyat gerektirmeyecek şekilde çözüme ulaşması mümkün hale geldi.

Lewis®’te ayak bakımı uygulamaları

Alanında deneyimli podolog kadrosuyla Lewis® AYak Bakımı’nda ayak sorunlarınıza yönelik bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Üniversite mezunu podologların sunduğu hizmetler çeşitli ayak sorunlarında oldukça verimli sonuçları ortaya koyabilmektedir.

Lewis® bünyesinde sunulan bakımlar şunlardır:

sporcu ayak analizi

Sporcu Ayak Analizi

Sporcu Ayak Analizi, yoğun tempo ve sürekli olarak hareket halinde aktivitelere maruz kalan ayaklar üzerinde uygulanan analiz uygulamasıdır.
Detaylar
çatlak topuk bakımı

Çatlak Topuk Bakımı

Çatlak Topuk Bakımı, topukta gelişen ve zamanla çatlama belirtisi gösteren nasırlaşma durumlarında uygulanan teknik bakım işlemidir.
Detaylar
tirnak teli min Tel Uygulaması

Tel Uygulaması

Tel Uygulaması, sıklıkla karşılaşın tırnak sorunlarından bir olan batık durumlarda uygulanan ağrısız ve en etkili işlemlerden biridir.
Detaylar
Medikal Ayak Bakımı

Deforme Tırnak Bakımı

Deforme Tırnak Bakımı, ayak tırnakları üzerinde genelde darbe, baskı, yanlış tırnak kesimi ve sistemik sorunların ortaya koyduğu şekil sorunlarını gidermeye bağlı uygulanan girişimdir.
Detaylar
tampon uygulamasi min Tampon Uygulaması

Tampon Uygulaması

Tampon Uygulaması, erken dönemde tespit edilen olası batık sorunlarına karşı bir önlem alma uygulamasıdır. İleri tablolarda etkisi zayıfır.
Detaylar
Medikal Ayak Bakımı

Medikal Ayak Bakımı

Medikal Ayak Bakımı, ayak üzerindeki olası riskleri önlemek, ayağı korumak ve ayağın ihtiyacı olan temel bakımı sağlamak amacıyla uygulanır.
Detaylar
mntarli tirnak bakimi2 min Mantarlı Tırnak Bakımı

Mantarlı Tırnak Bakımı

Mantarlı Tırnak Bakımı, ayak tırnakları üzerinde meydana gelen mantara ait bulguların teknik uygulamalarla temizlendiği işlemdir.
Detaylar
nasir bakimi2 min Nasır Bakımı

Nasır Bakımı

Nasır Bakımı, ayakta baskı ve sürtünmeden kaynaklı gelişen kalınlaşma durumlarında uygulanan temel girişimdir.
Detaylar
ayak muayenesi2 min Ayak Muayenesi

Ayak Muayenesi

Ayak Muayenesi, ayak sorunlarına yönelik değerlendirmenin yapıldığı ve olası sorunlar baz alınarak gerekli işlem planının yapıldığı aşamadır.
Detaylar

Lewis®’te bakım işlemlerinde paket avantajı

Ayak sorununuza ve podoloğumuzun değerlendirmesine bağlı olarak bazı bakım süreçleri periyodik seanslara ihtiyaç duyabilir. Periyodik bakımlarda her 6 seans işleminizden 1’ini ücretsiz yaptırabilirsiniz. Paket uygulama satışlarında geçerli bu fırsat her satış sonrası 1 yıl boyunca geçerlidir.

Paket satışlarıyla ilgi bilgi almak için bize ulaşabilir ya da “Soru Gönder” formumuzdan öğrenmek istediklerinizi iletebilirsiniz.

Bir yorum yap