Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Takip Etme aşaması, “Planlama” sürecinde belirlendiği gibi ayak sorunlarının çözüm hedefiyle devam seanslarının takip edilmesini temsil etmektedir. Takibi yapılan tabloların sonuca ya da maksimum konfora ulaşma ihtimali oldukça yüksektir.

takip etme
Takip Etme Adımları
  1. Uygulama” sürecinden sonra ileri tarihli seansların randevuları planlanır. Aynı zamanda hatırlatma SMS’i içeren bu randevularda danışanın sürecine uygum sağlanamasında etkilidir.
  2. Takip aralıkları sadece podolog kontrolündeki plan dahilinde belirlenebilir. Danışan tarafından sürecin ve aralıkların ihmaliyle oluşan olumsuzlardan işletme bünyesi ve ilgili çalışan sorumlu tutulmamaktadır.
  3. Danışanın özel durumları nedeniyle ihmal etmek zorunda kalacağı takip aralıklarını sürecin kontrolünü sağlayan ilgii podoloğuna sunması, öncesinde aktarması zorunludur.
  4. Takip süreçleri ayak sorununuz boyutuna göre değişebildiğinden çözüme ulaşan tablolarda son bulabilirken kronikleşen tablolarda süreklilik gösterebilir. Bu yöndeki bilgilendirme “Planlama” aşamasında tarafınıza podolog değerlendirmesiyle aktarılır.